• Home
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Contact

3LLES

Dé one-stop-bestemming voor jouw fashion-, beauty en lifestylevragen

  • Fashion
  • Beauty
    • Haar
    • Make-up
  • Lifestyle
    • Media
Home » 2 in 1 shampoo VS. shampoo en conditioner

2 in 1 shampoo VS. shampoo en conditioner

16 mei 2016

DSC05156

Hi! De meeste ideeën voor artikelen bedenk ik in de douche. Vraag me niet waarom. Vandaag een artikel die letterlijk in de douche ontstaan is. We hadden geen conditioner meer in huis, alleen nog maar 2 in 1 shampoo/conditioner. Omdat mijn haar net stro is als ik geen conditioner gebruik dacht ik: ‘Laat ik het maar gebruiken’. Toen ik het in m’n haar smeerde vroeg ik me ook nog eens af wat nou beter is: shampoo en conditioner of 2 in 1. Ik testte het!

1 2

Waar ga ik op letten?

  • Ingrediënten
  • In en vlak na gebruik
  • De dagen erna

DSC05080

ingrediënten


2 In 1 shampoo:

 

In de 2 in 1 shampoo zit Sodium Laureth Sulfate. Er zitten dus sulfaten in en daar ben ik niet blij mee. Als je me al langer volgt heb ik hier een keer wat over geschreven. Het is erg agressief voor je haar met gevolg dat het droog wordt.

Shampoo en conditioner:

 

In de shampoo zitten ook sulfaten, maar dat kun je makkelijk oplossen: een sulfaatvrije shampoo kopen. En ja, je kan ook een andere 2 in 1 shampoo kopen, maar daarbij is het moeilijker om eentje te vinden zonder sulfaten.

 

+1 Voor de shampoo en conditioner

3 4

In en vlak na gebruik

 

2 In 1 shampoo:

In gebruik vond ik de shampoo niet heel erg afwijkend van anderen. Wel merkte ik dat ik na het uitwassen weinig losse haren in mijn handen had. Bij het gebruik van conditioner heb ik meer losse haren. Je zou denken dat ik dat fijner zou vinden maar dat is juist niet zo. Je haar verliest dagelijks 80 tot 100 haren, dat is normaal. Als een conditioner ervoor zorgt dat ik een aantal haren in mijn handen krijg vind ik dat juist een goed teken: het maakt mijn haar dus glanzend, doorkambaar en soepel. Een ander punt wat ik jammer vind aan de 2 in 1 shampoo is dat je in principe conditioner op je hoofdhuid smeert. Het is de bedoeling dat je conditioner in de punten van je haar smeert om het extra verzorging te geven. Als je het op hoofdhuid aanbrengt zorgt dit ervoor dat je haarzakjes verstoppen en de haargroei vertragen, of je kan vet haar krijgen.

Na gebruik was mijn haar heel erg volumineus. Het zag er luchtig uit en mijn haar had meer slag dan normaal. Het is geen toeval want nadat ik de shampoo en conditioner gebruikte zat mijn haar heel erg anders.vWel jammer dat de 2 in 1 shampoo wel voor volume zorgt maar niet voor glans.

Shampoo en conditioner;

Bij shampoos valt me nooit op of ze goed zijn of niet. Het gaat er bij mij alleen om dat het ervoor zorgt dat mijn haar niet meer vet is en dat deed deze. De werking van de conditioner is 10x fijner dan de 2 in 1 shampoo. Het zorgt ervoor dat mijn haar lekker soepel is, mooi glanst, makkelijk doorkambaar is en hersteld. Dat mijn haar dan meer volume heeft bij de 2 in 1 shampoo maakt me dan weinig uit.

 

+1 Voor de shampoo en conditioner

5 6

De dagen erna

 

2 In 1 shampoo:

De eerste dag na het wassen zat mijn haar heel erg mooi volumineus. De tweede dag was dat nog steeds wel het geval, maar ik merkte al wel dat mijn haar vet begon te worden. Zo snel gaat dat dus. De derde dag moest ik al mijn haar in een staart stoppen, anders zag het er té vet uit.

Shampoo en conditioner:

Zoals ik al zei was mijn haar de dag na het wassen heel erg glanzend. De tweede dag was het nog steeds vetvrij en glanzend. De derde en laatste dag was mijn haar ook weer vet, maar gelukkig wel minder dan bij de 2 in 1 shampoo. Ik kon de dag wel doorbrengen met mijn haar los, maar omdat ik het zelf geen fijn idee vind deed ik het maar in een staart.

 

+1 Voor de shampoo en conditioner

7

And the winner is… de shampoo en conditioner! Dit duo heeft de 2 in 1 shampoo makkelijk verslagen. Ik denk dat je beter een shampoo en conditioner apart kunt kopen dan een 2 in 1 shampoo. Het is een leuk idee maar in de praktijk gaat het wat minder, waarschijnlijk omdat je de conditioner op de wortels van je haar aanbrengt.

 

Wat gebruik jij liever: 2 in 1 shampoo of een shampoo en conditioner apart?

Liefs,

Elles

Delen:

  • Twitter
  • Facebook
  • E-mail
  • Pinterest
  • WhatsApp
  • Meer
  • Print
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Tumblr
  • Pocket
  • Telegram
  • Mastodont
  • Nextdoor
Beauty

Meer lezen?

De Blog Bijbel
Alcohol & siliconen. Goed of fout?
Hoe bespaar je geld?
Vorige Pagina: Een leeftijdsgrens voor make-up? | Mijn mening over…
Volgende Pagina: Catrice Allround Contouring palette | Review

Trackbacks

  1. Dit waren de 10 best bekeken artikelen van 2016 schreef:
    25 augustus 2023 om 17:02

    […] 4. 2 in 1 shampoo vs. shampoo en conditioner […]

    Beantwoorden

Praat mee:Reactie annuleren

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zoeken

ABONNEER GRATIS!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

About Me

Welkom!

Welkom bij 3LLES: jouw ultieme bestemming voor alles wat betreft fashion, beauty en lifestyle. Met passie delen we artikelen over de laatste trends, tips en inspiratie om jouw leven makkelijker te maken. Dit doen we onder andere met een vleugje humor, een open blik en leuke rubrieken.

Like op Facebook:

3LLES

Zoeken:

Abonneer gratis!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

Recente posts:

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte ook

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte look

heatless curls

TikTok gaat wild op heatless curls, maar wat is de beste manier?

Lashbabe Peel Off Lip Stain review: is het de hype waard?

Volgen:

  • Contact
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Disclaimer / auteursrechten

INSTAGRAM @ellesmulderr

𝗘𝗟𝗟𝗘𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗗𝗘𝗥 | UGC creator & blogger

3llesnl

Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloeme Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloemen #bloemen #herinneringen #cadeautip #trouwen
Just like the old days, toen je nog onbeperkt spar Just like the old days, toen je nog onbeperkt spareribs kon eten bij @deberen op maandag en donderdag! Sidenote: blijkbaar loopt deze actie al sinds juni 🤭 #deberen #kruidvatactie  #dateidea #dateidee
Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laat Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laatste! 🤩 #shoplog #tryonhaul #tessvfashion #fashion
Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset # Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset #aybl #gymmotivation #fitgirl
Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, maar voor 40 euro had ik wel wat meer verwacht… Vooral als je daar als merk mee adverteert #lashbabe #lipstain #makeupreview #lipstick
Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar sup Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar supermarkthummus 🤤 Dit is perfect bij de borrel of als gezonde dip met komkommer en paprika! Gooi deze ingrediënten allemaal in de blender en je bent ready to go:
• 400 g uitgelekte kikkererwten
• 3-4 zongedroogde tomaten (in olie, uitgelekt)
• 1-2 el tahin
• 1-2 teentjes knoflook
• Sap van een halve citroen
• 2-3 el olijfolie (eventueel de olie van de zongedroogde tomaten)
• 1 handvol verse basilicumblaadjes
• 1/2 tl komijnpoeder en paprikapoeder
• Zout en peper naar smaak
• Eventueel een beetje water om de gewenste consistentie te bereikenWil je jouw hummus zo romig mogelijk? Ontvel dan alle kikkererwten en voeg een ijsklont toe bij het blenden!#recept #koken #hummus #gezondesnack #borrelplank
Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH vo Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH voor een Pathé unlimited pas (4 maanden) met 50% korting! Zo kom je de wintermaanden wel door 🍿#actie #albertheijn #spaaractie #AH #pathe
Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de herfst 🍂 Daarnaast is het ook nog eens makkelijk, snel en met maar een paar ingrediënten:
- Appel
- Bladerdeeg
- Kaneel
- Honing
#bakken #appeltaart #recept #herfstrecept
Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal gen Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal genoten, wat een mooi land 🏜️#Egypte #sharmelsheikh #🇪🇬 #travel
#Manifesteren kun je leren 🫵🏼 #Manifesteren kun je leren 🫵🏼
De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: kleien en schilderen! Leuk om met je vriendinnen te doen of partner. En het staat mooi in je interieur! ❤️🍄🍂🥮🍁🍄‍🟫Benodigdheden:
- Klei
- kwasten
- Verf#dateidee #datenight #dateidea #claying #herfst #autumndiy #diy
Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een be Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een bezoek aan de kinderboerderij 🐐🐥🐄🐏
Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytai Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytail 🫶🏼 #sleekponytail #hairtutorial #hairwashday #ponytail
Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #k Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #komkommersalade #komkommer #salad #food
Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel #ugc #dutchugc
Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡 Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡
Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #date Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #dateideas #datenight #amsterdam #amsterdamtips #amsterdamfood #fondue
Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - w Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - weggeweest. Om precies te zijn: 3 jaar.In de tussentijd heb ik even mijn diploma gehaald, ben ik gaan samenwonen en gestart met een fulltime baan. Toen ik mijn account 3 jaar geleden afsloot wist ik dat het geen eeuwig afscheid zou zijn. Na al die jaren studeren, student zijn en stages volgen is het weer tijd voor mijn grootste hobby: content maken.Mijn handen begonnen te jeuken, dus ik heb het stof van mijn camera geblazen, mijn blog in een nieuw jasje gestoken en mijn Instagramaccount weer live gegooid.I’m glad to be back!#ugc #dutchugc #ugccreator #dutchugccreator #contentcreator
Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is da Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is dat je het maskeert door bij het bewerken de foto korrelig te maken onder het motto: "Geeft een extra vibe."
Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 grade Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 graden*
Mijn kapper (semi boos): "Je haar is verschroeid, dus ik moet een groot deel afknippen."Conclusie: ik heb mijn stijltang uit het zicht verstopt en ben nu bezig met het herstellen van mijn haar. Deze producten van @garniernl helpen mij daar een handje bij! Het zijn een intens herstellende shampoo en conditioner voor zeer beschadigd haar. Hoewel de geur niet top is, helpt het mijn haar wel degelijk een stuk op weg om weer gezonder te zijn. Zeker een aanrader! 🤍
Laad meer Volgen
Design by SkyandStars.co
Back Top

Copyright © 2025. 3LLES