• Home
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Contact

3LLES

Dé one-stop-bestemming voor jouw fashion-, beauty en lifestylevragen

  • Fashion
  • Beauty
    • Haar
    • Make-up
  • Lifestyle
    • Media
Home » Shoplog Amsterdam (Primark, Forever 21, Bershka)

Shoplog Amsterdam (Primark, Forever 21, Bershka)

3 mei 2017

Vorige week woensdag ben ik samen met twee vriendinnen een dagje naar Amsterdam geweest. Het was weer eens tijd om nieuwe kleding te kopen. Ondanks dat we twee keer uitgelachen werden in de trein omdat we bij de Primark langs zijn geweest, was het een geslaagde dag. Daarom laat ik vandaag zien wat ik gekocht heb!

DSC08720

Look how cute! Ik vind dit zo’n ontzettend leuk shirt! In de winkels zie je meteen dat zo’n ‘geverfde print’ (ja, ik weet de naam niet) weer helemaal terug komt. Overal zag je bijna wel shirtjes met zo’n print. Het leukste van dit shirt is natuurlijk de My Little Pony die erop staat. Beetje kinderachtig misschien, maar dat is juist het leuke eraan. Bij de Primark zag je heel veel producten met het thema unicorns of My Little Pony. Korte broeken, shirtjes, vesten en ga zo maar door! Dit shirt is een beetje cropped, als je je armen omhoog doet zie je een klein beetje buik.

My Little Pony shirt – €?,??

DSC08732

Ohja, vergeten te zeggen dat er veel roze in dit artikel zit. Laat ik beginnen met deze polo. Lekker simpel en daar houd ik van. Ook polo’s zie je de laatste tijd steeds vaker terugkomen en ik vind ze eerlijk gezegd wel leuk. Het is niet iets wat ik normaal gesproken zou kopen, daarom heb ik het juist gedaan. Soms moet je iets anders proberen. Vooral met mommy/boyfriend jeans vind ik het heel erg tof!

Poloshirt – €9,99

DSC08725

Dit shirt past bij mij. Die smiley gebruik ik vaak, ik zeg vaak nope en zo’n gezicht trek ik ook best vaak (oke, niet precies maar je snap wat ik bedoel, hihi). Het is gewoon een simpel shirt met een leuk detail op de borst, I like it! Ik vind het model ervan ook erg mooi. Het is een beetje wijder en minder gestroomlijnd dan de gemiddelde shirt.

Nope shirt – €?,??

DSC08735Weer iets wat ik niet zo snel zal kopen: een croptop. Het is niet iets waarbij ik me snel op mijn gemak voel. Voor dit te gekke topje maakte ik toch een uitzondering aangezien je niet zo veel buik ziet als je een high waisted jeans draagt. Ook deze is lekker simpel. De rand ervan heeft een leuk ribbed detail.

Ribbed Knit Cropped Cami – €8,00

DSC08701

DSC08702

En dan… deze te gekke schoenen! Het maakt me helemaal niks uit dat ze van de Primark zijn want kijk hoe tof ze zijn. Ik kon ze echt niet laten liggen. Echte eyecatchers. De kwaliteit is nog best goed als je kijkt naar de prijs en de winkel waar het gekocht is. Ja, hier ben ik echt super blij mee! Het is wel echt een item waarbij je zegt: you like it or you hate it. I like it!

Rosegold shoes – €14,99

DSC08699

DSC08705

Eindelijk heb ik de perfecte jeans gevonden! Ik ben echt al maanden op zoek naar een goede mommy/boyfriend jean. Om een of andere reden staan deze model broeken mij niet geweldig. Best jammer want ik vind ze wel echt tof. Gelukkig heb ik er eentje gevonden die me wel goed staat, het is een mommy jean geworden. Aan de bovenkant is de broek nog best strak maar de pijpen zijn wel wijd.  De gaten die er in zijn gemaakt vind ik super tof en de onderkant van de pijpen ook. De schoenen erbij maken het extra gaaf, vind ik!

Mom fit jeans met scheuren knieën –  €35,99

Willen jullie een outfitpost zien met deze items?

 

Liefs,

Elles

Delen:

  • Twitter
  • Facebook
  • E-mail
  • Pinterest
  • WhatsApp
  • Meer
  • Print
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Tumblr
  • Pocket
  • Telegram
  • Mastodont
  • Nextdoor
Fashion

Meer lezen?

sjaal knopenDit is dé manier om jouw sjaal te knopen
Back to school | Outfit of the day
Hoe blijf je warm en stijlvol in de winter?
Vorige Pagina: Een nieuw Instagram account voor 3lles.nl
Volgende Pagina: 20 Vragen tag

Praat mee:Reactie annuleren

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zoeken

ABONNEER GRATIS!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

About Me

Welkom!

Welkom bij 3LLES: jouw ultieme bestemming voor alles wat betreft fashion, beauty en lifestyle. Met passie delen we artikelen over de laatste trends, tips en inspiratie om jouw leven makkelijker te maken. Dit doen we onder andere met een vleugje humor, een open blik en leuke rubrieken.

Like op Facebook:

3LLES

Zoeken:

Abonneer gratis!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

Recente posts:

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte ook

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte look

heatless curls

TikTok gaat wild op heatless curls, maar wat is de beste manier?

Lashbabe Peel Off Lip Stain review: is het de hype waard?

Volgen:

  • Contact
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Disclaimer / auteursrechten

INSTAGRAM @ellesmulderr

𝗘𝗟𝗟𝗘𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗗𝗘𝗥 | UGC creator & blogger

3llesnl

Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloeme Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloemen #bloemen #herinneringen #cadeautip #trouwen
Just like the old days, toen je nog onbeperkt spar Just like the old days, toen je nog onbeperkt spareribs kon eten bij @deberen op maandag en donderdag! Sidenote: blijkbaar loopt deze actie al sinds juni 🤭 #deberen #kruidvatactie  #dateidea #dateidee
Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laat Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laatste! 🤩 #shoplog #tryonhaul #tessvfashion #fashion
Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset # Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset #aybl #gymmotivation #fitgirl
Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, maar voor 40 euro had ik wel wat meer verwacht… Vooral als je daar als merk mee adverteert #lashbabe #lipstain #makeupreview #lipstick
Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar sup Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar supermarkthummus 🤤 Dit is perfect bij de borrel of als gezonde dip met komkommer en paprika! Gooi deze ingrediënten allemaal in de blender en je bent ready to go:
• 400 g uitgelekte kikkererwten
• 3-4 zongedroogde tomaten (in olie, uitgelekt)
• 1-2 el tahin
• 1-2 teentjes knoflook
• Sap van een halve citroen
• 2-3 el olijfolie (eventueel de olie van de zongedroogde tomaten)
• 1 handvol verse basilicumblaadjes
• 1/2 tl komijnpoeder en paprikapoeder
• Zout en peper naar smaak
• Eventueel een beetje water om de gewenste consistentie te bereikenWil je jouw hummus zo romig mogelijk? Ontvel dan alle kikkererwten en voeg een ijsklont toe bij het blenden!#recept #koken #hummus #gezondesnack #borrelplank
Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH vo Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH voor een Pathé unlimited pas (4 maanden) met 50% korting! Zo kom je de wintermaanden wel door 🍿#actie #albertheijn #spaaractie #AH #pathe
Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de herfst 🍂 Daarnaast is het ook nog eens makkelijk, snel en met maar een paar ingrediënten:
- Appel
- Bladerdeeg
- Kaneel
- Honing
#bakken #appeltaart #recept #herfstrecept
Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal gen Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal genoten, wat een mooi land 🏜️#Egypte #sharmelsheikh #🇪🇬 #travel
#Manifesteren kun je leren 🫵🏼 #Manifesteren kun je leren 🫵🏼
De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: kleien en schilderen! Leuk om met je vriendinnen te doen of partner. En het staat mooi in je interieur! ❤️🍄🍂🥮🍁🍄‍🟫Benodigdheden:
- Klei
- kwasten
- Verf#dateidee #datenight #dateidea #claying #herfst #autumndiy #diy
Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een be Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een bezoek aan de kinderboerderij 🐐🐥🐄🐏
Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytai Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytail 🫶🏼 #sleekponytail #hairtutorial #hairwashday #ponytail
Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #k Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #komkommersalade #komkommer #salad #food
Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel #ugc #dutchugc
Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡 Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡
Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #date Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #dateideas #datenight #amsterdam #amsterdamtips #amsterdamfood #fondue
Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - w Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - weggeweest. Om precies te zijn: 3 jaar.In de tussentijd heb ik even mijn diploma gehaald, ben ik gaan samenwonen en gestart met een fulltime baan. Toen ik mijn account 3 jaar geleden afsloot wist ik dat het geen eeuwig afscheid zou zijn. Na al die jaren studeren, student zijn en stages volgen is het weer tijd voor mijn grootste hobby: content maken.Mijn handen begonnen te jeuken, dus ik heb het stof van mijn camera geblazen, mijn blog in een nieuw jasje gestoken en mijn Instagramaccount weer live gegooid.I’m glad to be back!#ugc #dutchugc #ugccreator #dutchugccreator #contentcreator
Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is da Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is dat je het maskeert door bij het bewerken de foto korrelig te maken onder het motto: "Geeft een extra vibe."
Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 grade Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 graden*
Mijn kapper (semi boos): "Je haar is verschroeid, dus ik moet een groot deel afknippen."Conclusie: ik heb mijn stijltang uit het zicht verstopt en ben nu bezig met het herstellen van mijn haar. Deze producten van @garniernl helpen mij daar een handje bij! Het zijn een intens herstellende shampoo en conditioner voor zeer beschadigd haar. Hoewel de geur niet top is, helpt het mijn haar wel degelijk een stuk op weg om weer gezonder te zijn. Zeker een aanrader! 🤍
Laad meer Volgen
Design by SkyandStars.co
Back Top

Copyright © 2025. 3LLES