• Home
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Contact

3LLES

Dé one-stop-bestemming voor jouw fashion-, beauty en lifestylevragen

  • Fashion
  • Beauty
  • Lifestyle
Home » Wie is de mol? ’17 (spoilers)

Wie is de mol? ’17 (spoilers)

13 maart 2017

Eindelijk weten we wie de Mol is, wat heb ik daar toch naar uitgekeken! Al de tijd zat ik op de verkeerde persoon tot de allerlaatste twee afleveringen. Het klopte ineens allemaal. Afgelopen zaterdag konden we allemaal zien wie de mol is en wat de acties en aanwijzingen waren. Vandaag ga ik het nog eventjes kort nabespreken, dus voor degene die ik het nog niet gezien heeft: er zitten spoilers in!

Groepsfoto-2017

Ik ben echt heel erg vaak van mol verwisseld. Eerst waren Roos en Sanne mijn verdachten maar daarna veranderde dat toch al snel in Jochum. Wat deed hij toch rare dingen in het spel, logisch dat veel mensen hem dus als mol zagen. Ook Jeroen en Diederik hebben op mijn lijstje gestaan, achteraf vraag ik me wel af hoe ik dat heb kunnen denken. Een aantal mensen waren overduidelijk een kandidaat voor mij zoals: Imanuelle, Vincent en Yvonne. Als ik eerlijk ben was Thomas me de eerste afleveringen helemaal niet zo heel erg opgevallen, hij kwam af en toe eventjes in beeld. Voor de rest heb ik mezelf in het begin niet echt afgevraagd of hij een kandidaat of mol zou kunnen zijn. Hier kwam natuurlijk een einde aan nadat ik erachter kwam dat héel veel mensen Thomas als de mol aanwezen. Je begint dan meer op hem te letten en dan valt het puzzelstukje in elkaar. Thomas is de mol!

Wie is de mol is elk jaar weer een feestje. Elk jaar heeft zo zijn grappige momenten. Zo is er dit jaar ‘de sneer van Sanne’. Degenen die Moltalk volgen zullen het snappen. Ze had altijd van die sneaky gemene opmerkingen zoals: ‘Het geeft niet, maar het is wel jammer’ of ‘Je bent ook heel knap opeens.’. Geniaal als die weer eens voorbij kwamen. Wel jammer dat dit jaar Ellie Lust er niet in zat (logisch natuurlijk), die maakte Wie is de mol vorig jaar zo geweldig! Dat was echt de allerleukste kandidaat van toen. Ook de opdrachten van dit jaar snapte ik niet allemaal zoals die opdracht met die halve biljetten. Toch zaten er weer leuke dingen tussen. De locatie ook gewoon, prach-tig!

Kortom: het was weer eens een goed jaar voor Wie is de mol. Vorig jaar was het de laatste aflevering wel duidelijk dat Klaas de  mol was maar dit jaar is het iets mysterieuzer gebleven. Echt een hele goede mol was Thomas. Zeker omdat hij de eerste afleveringen zo erg op de achtergrond heeft kunnen blijven.

 

Wat vond jij van Wie is de mol dit jaar?

 

Liefs,

Elles

Delen:

  • Twitter
  • Facebook
  • E-mail
  • Pinterest
  • WhatsApp
  • Meer
  • Print
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Tumblr
  • Pocket
  • Telegram
  • Mastodon
  • Nextdoor
Lifestyle

Meer lezen?

Wat Friezen verkeerd zeggen
Op vakantie tijdens de coronacrisis
Het bloggen verandert met de tijd
Vorige Pagina: Spring to winter outfit inspiration
Volgende Pagina: Nieuwe items voor mijn telefoon

Praat mee:Reactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.

Zoeken

ABONNEER GRATIS!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

About Me

Welkom!

Welkom bij 3LLES: jouw ultieme bestemming voor alles wat betreft fashion, beauty en lifestyle. Met passie delen we artikelen over de laatste trends, tips en inspiratie om jouw leven makkelijker te maken. Dit doen we onder andere met een vleugje humor, een open blik en leuke rubrieken.

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: No posts available for this Facebook ID

Zoeken:

Abonneer gratis!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

Recente posts:

Je thuis voelen in een nieuw huis

Hoe stap je uit de comfortzone van je eigen kledingstijl?

8 tips om goedkoop én gezond te eten

Volgen:

  • Contact
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Disclaimer / auteursrechten

INSTAGRAM @ellesmulderr

Één geweest met de natoer 🪴 Één geweest met de natoer 🪴
Passenger princess 👸🏽 Passenger princess 👸🏽
Emigreren? Ja, graag. Emigreren? Ja, graag.
Albanië in een notendop Albanië in een notendop
Meer laden Follow on Instagram
Design by SkyandStars.co
Back Top

Copyright © 2023. 3LLES