• Home
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Contact

3LLES

Dé one-stop-bestemming voor jouw fashion-, beauty en lifestylevragen

  • Fashion
  • Beauty
    • Haar
    • Make-up
  • Lifestyle
    • Media
Home » F176 Bluetooth Speaker + winactie

F176 Bluetooth Speaker + winactie

10 december 2018

Muziek is essentieel in mijn leven. Het leren, douchen, opruimen of opmaken moet gebeuren met een leuk liedje op de achtergrond. Het liefst op maximale geluid natuurlijk. Dat zou kunnen met oordopjes in of een headset op maar het beste is natuurlijk een speaker die je lekker hard aan kan zetten.

Van de webshop Bluetoothspeakercenter.nl mocht ik een Bluetooth speaker uitzoeken. Dit kwam goed uit want ik wilde al erg graag zo’n een aanschaffen. Bij deze webshop kun je verschillende draadloze speakers of accessoires aanschaffen. Het is er allemaal! Van klein naar groot of van goedkoop naar duurder. Voor ieder wat wil! Je kan zelf kiezen uit een draagbare speaker of eentje die je ergens neer kan zetten.

Zelf heb ik gekozen voor de F176 Bluetooth Speaker. Het mooie en compacte design sprak mij aan in combinatie met de totale vermogen. Die is namelijk 20 watt! De draadloze functie leek me ook wel wat maar helaas kwam ik er te laat achter dat mijn Iphone 6 die functie niet ondersteunt. Bovendien is hij ook nog eens spatwaterdicht, wat erg voordelig is wanneer je de speaker wilt gebruiken tijdens het douchen.

Daarnaast vond ik het design van de de speaker passen bij het interieur van mijn kamer. Het heeft een boograndontwerp met flanellen bekleding. Persoonlijk vind ik dat er chique uitzien. Met de volumeknoppen kun je de volume verhogen/verlagen en het volgende of vorige lied afspelen. Met de ‘M’-knop kun je het apparaat aan en uit zetten.

De speaker werkt via bluetooth. Je hoeft je telefoon dus niet via een audiokabel te verbinden met het apparaat. Je mobiel heeft er tot 10 meter afstand nog verbinding mee.

 

De speaker heb ik nu al zo’n drie weken in gebruik en hij bevalt me goed. Het grootste voordeel is de grote hoeveelheid volume wat eruit komt. Hoe harder, hoe beter. Ook de bas is lekker aanwezig wat ik een groot pluspunt vind; ik ben groot fan van een goede bas.

Helaas heb ik wel een minpunt ontdekt aan de speaker. Op de site stond dat het apparaat een accuduur heeft van zes uur. Hierbij ging ik er vanuit dat de speaker op een volle accu zes uur muziek kan afspelen. Toen het product binnen was gekomen heb ik het gelijk de hele nacht aan de oplader gehad in de hoop het de volgende ochtend te kunnen gebruiken. Helaas deed de speaker het niet zonder aan de oplader te zitten.

De speaker moet dus altijd aan een oplader zitten, wil je het gebruiken. Dit vind ik jammer aangezien ik de speaker ook graag mee zou willen nemen naar het strand of iets dergelijks.

Boven dat ben ik toch erg blij met de speaker. Het geluid en de bas die eruit komen klinken als muziek in mijn oren. De speaker gebruik ik nu dagelijks met veel plezier!

Winactie

Het is voor jou ook mogelijk om te genieten van een speaker van Bluetoothspeakercenter.nl! Je kan €25-, shoptegoed winnen waarmee je ook zo’n muziek box  kunt aanschaffen. Hiervoor hoef je maar een aantal stappen te ondergaan.

  1. Like de facebookpagina van Bluetoothspeakercenter.nl
  2. Volg 3llesnl op Instagram
  3. Tag twee vrienden onder de desbetreffende foto
  4. Laat een reactie achter met een geldig e-mailadres
  5. (Optioneel) Wil je extra kans maken op het winnen van het shoptegoed? Repost de foto dan op jouw Instagramaccount en tag mij daarin!

Goodluck! De winnaar wordt zondag 23 december bekendgemaakt!

 

Liefs,

Elles

Dit is een gesponsord artikel, lees hier de disclaimer

Delen:

  • Twitter
  • Facebook
  • E-mail
  • Pinterest
  • WhatsApp
  • Meer
  • Print
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Tumblr
  • Pocket
  • Telegram
  • Mastodont
  • Nextdoor
Beauty

Meer lezen?

3 Outfits, 1 riem
Top 3 meest gelezen artikelen van augustus
Outfit of the day | Fishnet panty
Vorige Pagina: Blue Flared Sleeves| Outfit of the day
Volgende Pagina: Urban Decay Born To Run oogschaduw palette

Praat mee:Reactie annuleren

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zoeken

ABONNEER GRATIS!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

About Me

Welkom!

Welkom bij 3LLES: jouw ultieme bestemming voor alles wat betreft fashion, beauty en lifestyle. Met passie delen we artikelen over de laatste trends, tips en inspiratie om jouw leven makkelijker te maken. Dit doen we onder andere met een vleugje humor, een open blik en leuke rubrieken.

Like op Facebook:

3LLES

Zoeken:

Abonneer gratis!

Ontvang een mail bij iedere nieuwe blogpost:

Recente posts:

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte ook

7 Point Outfit Rule: zo creëer je altijd een perfecte look

heatless curls

TikTok gaat wild op heatless curls, maar wat is de beste manier?

Lashbabe Peel Off Lip Stain review: is het de hype waard?

Volgen:

  • Contact
  • Over mij
  • Over 3LLES
  • Disclaimer / auteursrechten

INSTAGRAM @ellesmulderr

𝗘𝗟𝗟𝗘𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗗𝗘𝗥 | UGC creator & blogger

3llesnl

Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloeme Zo houd je herinneringen in leven 💐#droogbloemen #bloemen #herinneringen #cadeautip #trouwen
Just like the old days, toen je nog onbeperkt spar Just like the old days, toen je nog onbeperkt spareribs kon eten bij @deberen op maandag en donderdag! Sidenote: blijkbaar loopt deze actie al sinds juni 🤭 #deberen #kruidvatactie  #dateidea #dateidee
Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laat Eerste keer @tessvfashion, maar zeker niet de laatste! 🤩 #shoplog #tryonhaul #tessvfashion #fashion
Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset # Helemaal verliefd op deze set! 🫶🏼#gymset #aybl #gymmotivation #fitgirl
Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, Aanbrengen is top, kleur is top, resultaat is top, maar voor 40 euro had ik wel wat meer verwacht… Vooral als je daar als merk mee adverteert #lashbabe #lipstain #makeupreview #lipstick
Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar sup Geloof me, hierna wil je nooit meer teurg naar supermarkthummus 🤤 Dit is perfect bij de borrel of als gezonde dip met komkommer en paprika! Gooi deze ingrediënten allemaal in de blender en je bent ready to go:
• 400 g uitgelekte kikkererwten
• 3-4 zongedroogde tomaten (in olie, uitgelekt)
• 1-2 el tahin
• 1-2 teentjes knoflook
• Sap van een halve citroen
• 2-3 el olijfolie (eventueel de olie van de zongedroogde tomaten)
• 1 handvol verse basilicumblaadjes
• 1/2 tl komijnpoeder en paprikapoeder
• Zout en peper naar smaak
• Eventueel een beetje water om de gewenste consistentie te bereikenWil je jouw hummus zo romig mogelijk? Ontvel dan alle kikkererwten en voeg een ijsklont toe bij het blenden!#recept #koken #hummus #gezondesnack #borrelplank
Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH vo Heb je een volle spaarkaart? Ren dan naar de AH voor een Pathé unlimited pas (4 maanden) met 50% korting! Zo kom je de wintermaanden wel door 🍿#actie #albertheijn #spaaractie #AH #pathe
Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de Deze omgekeerde appeltaartjes zijn perfect voor de herfst 🍂 Daarnaast is het ook nog eens makkelijk, snel en met maar een paar ingrediënten:
- Appel
- Bladerdeeg
- Kaneel
- Honing
#bakken #appeltaart #recept #herfstrecept
Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal gen Mijn galerij na één week in Egypte! Helemaal genoten, wat een mooi land 🏜️#Egypte #sharmelsheikh #🇪🇬 #travel
#Manifesteren kun je leren 🫵🏼 #Manifesteren kun je leren 🫵🏼
De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: De perfecte activiteit wanneer het buiten koud is: kleien en schilderen! Leuk om met je vriendinnen te doen of partner. En het staat mooi in je interieur! ❤️🍄🍂🥮🍁🍄‍🟫Benodigdheden:
- Klei
- kwasten
- Verf#dateidee #datenight #dateidea #claying #herfst #autumndiy #diy
Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een be Soms zit geluk in de kleinste dingen, zoals een bezoek aan de kinderboerderij 🐐🐥🐄🐏
Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytai Een wasdag is geen wasdag zonder een sleek ponytail 🫶🏼 #sleekponytail #hairtutorial #hairwashday #ponytail
Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #k Kan niet de enige zijn, toch? 🤷🏽‍♀️ #komkommersalade #komkommer #salad #food
Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel Als je me zoekt, ben ik hier te vinden! #kaptafel #ugc #dutchugc
Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡 Lampjes, lampjes en nog meer lampjes 💡
Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #date Kaasfondue + wijn + zon = 🫶🏼 #dateidee #dateideas #datenight #amsterdam #amsterdamtips #amsterdamfood #fondue
Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - w Hallo, daar ben ik weer! Terug van - heel lang - weggeweest. Om precies te zijn: 3 jaar.In de tussentijd heb ik even mijn diploma gehaald, ben ik gaan samenwonen en gestart met een fulltime baan. Toen ik mijn account 3 jaar geleden afsloot wist ik dat het geen eeuwig afscheid zou zijn. Na al die jaren studeren, student zijn en stages volgen is het weer tijd voor mijn grootste hobby: content maken.Mijn handen begonnen te jeuken, dus ik heb het stof van mijn camera geblazen, mijn blog in een nieuw jasje gestoken en mijn Instagramaccount weer live gegooid.I’m glad to be back!#ugc #dutchugc #ugccreator #dutchugccreator #contentcreator
Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is da Wanneer de kwaliteit van je camera zo slecht is dat je het maskeert door bij het bewerken de foto korrelig te maken onder het motto: "Geeft een extra vibe."
Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 grade Me: *Stijlt casual elke dag haar haar op 230 graden*
Mijn kapper (semi boos): "Je haar is verschroeid, dus ik moet een groot deel afknippen."Conclusie: ik heb mijn stijltang uit het zicht verstopt en ben nu bezig met het herstellen van mijn haar. Deze producten van @garniernl helpen mij daar een handje bij! Het zijn een intens herstellende shampoo en conditioner voor zeer beschadigd haar. Hoewel de geur niet top is, helpt het mijn haar wel degelijk een stuk op weg om weer gezonder te zijn. Zeker een aanrader! 🤍
Laad meer Volgen
Design by SkyandStars.co
Back Top

Copyright © 2025. 3LLES